
10х70 мм
Шуруп по дереву лага DIN 571 цб 10х70 (50шт)
431,55 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (66) 697-40-75
зв'язок з нами (менеджер)- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57060
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шурупи DIN 571 призначені для кріплення різних конструкцій з дерева, у тому числі лаг.
Матеріал: сталь.
Розмір: 10х70 мм.
Покриття: цинк білий.
Тип наконечника: гострий.
Форма головки кріпильного виробу: шестигранна.
Довжина кріпильного виробу: 70 мм.
Діаметр різьблення кріпильного виробу: 10 мм.
Головка під ключ: 17 мм.
Упаковка: 50 штук.
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ | ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ми пропонуємо лише високоякісні товари, які пройшли суворий контроль на всіх етапах виробництва. | Наша команда експертів завжди готова надати кваліфіковану допомогу та консультації для довгострокової співпраці. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| НАДІЙНЕ КРІПЛЕННЯ | ПРИСКОРІННЯ МОНТАЖУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вся продукція розроблена для надійного з'єднання, що забезпечує безпеку та стабільність конструкції на довгі роки. | Продумана конструкція кріплень дозволяє проводити монтаж швидше, суттєво скорочуючи час встановлення та підвищуючи продуктивність. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Процес оформлення замовлення | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| КРОК 1 | КРОК 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Подайте заявку на сайті або зателефонуйте нам | Менеджер проконсультує та уточнить деталі | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 10 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 70 мм |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка під ключ | 17 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір | 10х70 мм |
- Ціна: 431,55 ₴/упаковка




