
м4х6
Гвинт сферичний "Сфера" DIN 7985 (кл.міц.4.8) м4х6 (1000шт)
260 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 697-40-75
зв'язок з нами (менеджер)- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20036
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гвинт сферичний Сфера DIN 7985 (кл.пр.4.8) м4х6 (1000шт)
Покриття: Цинк
Стандарт: DIN 7985
Стан: Новий
Метричне різьблення, М мм: 4
Клас міцності: 4,8
Крок різьблення мм: 0,7
Довжина гвинта мм: 6
Матеріал гвинта: Сталь
Форма головки гвинта: Напівсферична
Вигляд шліцю: Хрестоподібний типу Philips
Кількість: 1000 штук
Ціна: Уточнюйте у менеджера
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ | ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ми пропонуємо лише високоякісні товари, які пройшли суворий контроль на всіх етапах виробництва. | Наша команда експертів завжди готова надати кваліфіковану допомогу та консультації для довгострокової співпраці. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| НАДІЙНЕ КРІПЛЕННЯ | ПРИСКОРІННЯ МОНТАЖУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вся продукція розроблена для надійного з'єднання, що забезпечує безпеку та стабільність конструкції на довгі роки. | Продумана конструкція кріплень дозволяє проводити монтаж швидше, суттєво скорочуючи час встановлення та підвищуючи продуктивність. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Процес оформлення замовлення | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| КРОК 1 | КРОК 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Подайте заявку на сайті або зателефонуйте нам | Менеджер проконсультує та уточнить деталі | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина гвинта | 6 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7985 |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Крок різьби | 0.7 мм |
- Ціна: 260 ₴/упаковка




